Novinky

25.01.2021 ČINNOST DDM STÁLE ZAKÁZÁNA!

Dle nařízení vlády o prodloužení nouzového stavu, je činnost DDM Písek bohužel stále zakázána. Dále se situace bude odvíjet dle epidemiologické situace a dalších nařízení, činnost DDM je možné v naší organizaci obnovit až ve stupni PES 3. O dalších postupech a vývoji situace Vás budeme informovat. Děkujeme za veškerou spolupráci a přízeň a těšíme se na další společně strávené chvíle.

Informace ke zbytku školního roku

18.03.2021 Vážení rodiče a přátelé DDM,
 
velice si vážíme, že jste na nás v tak složité době, jako je tato, nezanevřeli a věřte, že netrpělivě vyhlížíme den, kdy se budeme moci vrátit k výuce kroužků, táborům a akcím pro děti. 
Jelikož se nám množí dotazy, především z oblasti vracení úplaty za kroužky a dotazy na tábory, píši Vám hromadně za všechny naše pedagogy, abychom Vám poskytli veškeré potřebné informace. 
 
1) vracení peněz za kroužky
Z důvodu všech interních i nadřazených vládních nařízení samozřejmě počítáme s vracením úplaty, a u většiny kroužků se bude jednat o vracení CELÉ ČÁSTKY. Většinu naší distanční výuky u kroužků, kde je vůbec možná, nepovažujeme za plnohodnotnou výuku, a proto u všech kroužků bude vrácena buď poměrná část či celá část úplaty. U kroužků, kde došlo k nějakému materiálovému zajištění, či rozsáhlé distanční výuce, bude individuálně posuzováno a budete případně informováni, co bylo do poměrné části kroužku započítáno a z jakého důvodu. 
Bohužel částky nemůžeme vracet okamžitě, a to z toho důvodu že nám Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ukládá posoudit na konci školního roku počet neodučených hodin a na jejich základě jsme schopni vracet částky bez složitých administrativních procesů. Prosím tedy o Vaši trpělivost, každopádně technicky jsme připraveni všechny částky okamžitě vyřídit v prvním červencovém týdnu. Velice děkuji za Vaše pochopení. 
 
2) letní tábory
V letních měsících bychom rádi absolvovali s dětmi letní tábory, letos opět zejména příměstské, avšak samozřejmě čekáme na vyjádření k této tématice vládou a Ministerstvem školství a na nastavení hygienických podmínek. Avšak jsme optimisti a věříme, že vyhlášené tábory proběhnou.
Letní pobytové tábory na naší táborové základně Kobyla u Písku plánujeme na příští léto, a to především z důvodu finální části rekonstrukce, kdy zabezpečujeme závěrečnou fázi pro opětovné spuštění provozu - oplocujeme areál, přidáváme opěrné zdi, budujeme bazén a požární nádrž. Vše pro bezpečnost a pohodlí dětí a účastníků táborů.
 
3) kroužky na školní rok 2021/2022
Přihlašování na kroužky na příští školní rok a spoustu novinek navrch se spustí klasicky 1.června, a to skrze naše webové stránky ddmpisek.cz/krouzky .
 
 
Všechny další informace budeme zasílat emaily nebo je můžete sledovat na webových stránkách www.ddmpisek.cz, popřípadě na našich sociálních sítích.
 
Děkujeme dopředu, že nám důvěřujete a stále věříme, že se u výuky potkáme ještě v tomto školním roce popřípadě na letních táborech.
 
S pozdravem a přáním krásného dne 
 
Ing. Jana Adam
ředitelka DDM Písek
775 272 424
adam@ddmpisek.cz

Naši partneři