Cestovatelský kroužek - NOVINKA

Rádi bychom vás pozvali na náš cestovatelský kroužek pro děti ve věku 8-15 let, který se bude konat od října 2023 do května 2024. Tento kroužek je určen pro mladé dobrodruhy, kteří touží objevovat různé kultury, zeměpisné oblasti a historická místa po celém světě.

Naše schůzky jsou plné zábavy, interaktivních her a tvořivých aktivit, které pomáhají dětem rozšiřovat jejich obzory a získávat nové znalosti. Každá schůzka trvá 60 minut a koná se jednou týdně.

Během našeho cestovatelského kroužku se děti budou setkávat s různými kulturami prostřednictvím kulturních ochutnávek. Budeme se učit o jazycích, tradiční hudbě, tancích a jídle z různých zemí. Děti také virtuálně navštívíme světová města, historické památky a přírodní krásy, abychom jim umožnili prozkoumat různé destinace.

Naše cestovatelské dobrodružství zahrnuje také geografické kvízy, kde budeme soutěžit v odhalování tajemství světových zemí a jejich symbolů. Děti budou mít příležitost vyprávět o svých vlastních zážitcích z cestování a vytvářet cestopisy o svých snových destinacích. Kroužek také nabídne tvořivé aktivity, jako je výroba suvenýrů a malování map.

Prohloubíme také naše znalosti pomocí cestovatelských filmů a knih, které nám umožní prožít dobrodružství z pohodlí naší místnosti. A na závěr, prostřednictvím virtuálních rozhovorů se snažíme přivést děti do kontaktu s lidmi z různých kultur, kteří budou sdílet své příběhy a zkušenosti.

Připojte se k nám na tomto nezapomenutelném cestovatelském putování a pomozte nám objevovat krásy světa.

Kód

Název