Novinky

21.09.2020 Pondělní kroužky Kytary začínají 5.10.2020!

Pondělní Kytara pokročilí a začátečníci začíná 5.10.2020. Děkujeme za pochopení.

18.09.2020 Mimořádná opatření COVID

Na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví platných ode dne 18. září 2020 od 0:00 hod. do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to ve všech vnitřních prostorech staveb s výjimkou žáků, studentů a pedagogických pracovníků v rámci vzdělávací aktivity, jejíž charakter neumožňuje nošení ochranného prostředku (zejm.tělocvik, zpěv, hra na dechové nástroje). Ing. Jana Adam zastupující ředitel DDM Písek

14.09.2020 Keramika začíná od 29.9.2020

POZOR! Kroužky KERAMIKY budou začínat až v týdnu od úterý 29. 9. z důvodu dokončování rekonstrukce keramické dílny. Děkujeme za pochopení.

Hejbejte se, kosti moje

27.03.2020      Ahoj, koronavirus nám sebral možnost společně se hýbat na kroužcích. Nemusíme  však propadat panice, procvičit klouby a svaly můžeme i z pohodlí domova. Při cvičení vyplavuje mozek endorfiny, tzv. hormony štěstí.  Tak vstávejte z gauče lenoši!

     Nejprve se zaměříme na cvičení pro všechny věkové kategorie, při kterém budeme posilovat  střed těla.Typem od nás je cvičení s profesionálním trenérem Jacobem Bínou.
https://www.mall.tv/cvici-cele-cesko

A je tu jedna víkendová výzva!
Co se takhle naučit žonglovat se třemi míčky! Tipy jak na to najdete třeba na youtube. 
Budeme rádi, když nám přes facebook nebo instagram dáte vědět fotkou či videem, jak vám to jde.

Lucka, vedoucí sportovních kroužků
#ddmpisek

Naši partneři