Novinky

25.01.2021 ČINNOST DDM STÁLE ZAKÁZÁNA!

Dle nařízení vlády o prodloužení nouzového stavu, je činnost DDM Písek bohužel stále zakázána. Dále se situace bude odvíjet dle epidemiologické situace a dalších nařízení, činnost DDM je možné v naší organizaci obnovit až ve stupni PES 3. O dalších postupech a vývoji situace Vás budeme informovat. Děkujeme za veškerou spolupráci a přízeň a těšíme se na další společně strávené chvíle.

ZŠ Kluky - Mladý myslivec

02.04.2020 Zdar, mladí přátelé myslivosti!
 
Nouzový stav a zákaz volného pohybu na veřejnosti nám překazil naše plány a myslivecký kroužek nečekaně přerušil. Naštěstí náš kroužek není odkázán na uzavřenou tělocvičnu nebo zamčenou třídu, my můžeme jít ven! Ještě štěstí, že existuje možnost zdravotní vycházky do přírody. Sice nemůžeme chodit společně, ale můžete vyrazit třeba s rodiči. 
 
A proto, že myslivost není jen o lovu, ale je především o poznávání naší krásné přírody a péči o ní, tak se při svých vycházkách můžete inspirovat Zápisníkem mladého myslivce (ke stažení zde: https://www.cmmj.cz/download/3772).  Zápisník je v první řadě vodítkem, jak využít váš volný čas a věnovat ho poznávání přírody kolem nás. Dění v přírodě a různorodou činnost myslivců v honitbě v průběhu celého roku, ale i práci lesníků. Můžete si zaznamenávat pozorování přírody a plnit zábavné úkoly. 
 
Pro ty nejmenší Českomoravská myslivecká jednota připravila hravé kvízy, kde vyzkoušíte svou pozornost nebo si budete třeba malovat: http://www.myslivost.cz/mam/Hratky-malych-myslivecku/Zabava-pro-male-myslivecky.aspx
 
Až se to všechno přežene, budu se těšit na viděnou. Myslivosti zdar!
 
Aleš Procházka, vedoucí kroužku Mladý myslivec

Naši partneři