Novinky

21.09.2020 Pondělní kroužky Kytary začínají 5.10.2020!

Pondělní Kytara pokročilí a začátečníci začíná 5.10.2020. Děkujeme za pochopení.

18.09.2020 Mimořádná opatření COVID

Na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví platných ode dne 18. září 2020 od 0:00 hod. do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to ve všech vnitřních prostorech staveb s výjimkou žáků, studentů a pedagogických pracovníků v rámci vzdělávací aktivity, jejíž charakter neumožňuje nošení ochranného prostředku (zejm.tělocvik, zpěv, hra na dechové nástroje). Ing. Jana Adam zastupující ředitel DDM Písek

14.09.2020 Keramika začíná od 29.9.2020

POZOR! Kroužky KERAMIKY budou začínat až v týdnu od úterý 29. 9. z důvodu dokončování rekonstrukce keramické dílny. Děkujeme za pochopení.

ZŠ Kluky - Mladý myslivec

02.04.2020 Zdar, mladí přátelé myslivosti!
 
Nouzový stav a zákaz volného pohybu na veřejnosti nám překazil naše plány a myslivecký kroužek nečekaně přerušil. Naštěstí náš kroužek není odkázán na uzavřenou tělocvičnu nebo zamčenou třídu, my můžeme jít ven! Ještě štěstí, že existuje možnost zdravotní vycházky do přírody. Sice nemůžeme chodit společně, ale můžete vyrazit třeba s rodiči. 
 
A proto, že myslivost není jen o lovu, ale je především o poznávání naší krásné přírody a péči o ní, tak se při svých vycházkách můžete inspirovat Zápisníkem mladého myslivce (ke stažení zde: https://www.cmmj.cz/download/3772).  Zápisník je v první řadě vodítkem, jak využít váš volný čas a věnovat ho poznávání přírody kolem nás. Dění v přírodě a různorodou činnost myslivců v honitbě v průběhu celého roku, ale i práci lesníků. Můžete si zaznamenávat pozorování přírody a plnit zábavné úkoly. 
 
Pro ty nejmenší Českomoravská myslivecká jednota připravila hravé kvízy, kde vyzkoušíte svou pozornost nebo si budete třeba malovat: http://www.myslivost.cz/mam/Hratky-malych-myslivecku/Zabava-pro-male-myslivecky.aspx
 
Až se to všechno přežene, budu se těšit na viděnou. Myslivosti zdar!
 
Aleš Procházka, vedoucí kroužku Mladý myslivec

Naši partneři