Novinky

25.01.2021 ČINNOST DDM STÁLE ZAKÁZÁNA!

Dle nařízení vlády o prodloužení nouzového stavu, je činnost DDM Písek bohužel stále zakázána. Dále se situace bude odvíjet dle epidemiologické situace a dalších nařízení, činnost DDM je možné v naší organizaci obnovit až ve stupni PES 3. O dalších postupech a vývoji situace Vás budeme informovat. Děkujeme za veškerou spolupráci a přízeň a těšíme se na další společně strávené chvíle.

Airsoft - Vietnam

20.04.2020
Výběr a koupě airosftové zbraně
Pokud během pllného domácího učení a plnění úkolů do školy přemýšlíte o nové zbrani, ulehčí vám možná výběr tento článek, kde naleznete základní dělení zbraní dle principu střelby a typu. Přesto mějte na paměti, že před koupí každé zbraně musíte její výběr konzultovat se mnou, zda se hodí na náš kroužek.  
http://airsoft.cz/navody/vyber-a-koupe-airsoftove-zbrane

Airsoft zbraně z bazaru
Pokud chcete ušetřit za koupi zbraně a vybrali jste si nějakou z bazaru nebo od kamaráda, snad vám to tento článek rozmluví a koupíte si raději novou. 
http://airsoft.cz/navody/airsoft-zbrane-z-bazaru

Baterie a nabíječky
Je to sice náročnější na pochopení, ale je to potřeba znát. Bez základní znalosti rozdělení a používání baterií si nemůžete pořídit elektrickou zbraň a myslet si, že jejím nákupem to končí. Baterie vám zbraň pohání a pokud přestane fungovat uprostřed akce, je to vaše chyba, protože jste jí nedopřáli důkladnou péči a zážitek ze hry pak mizí. 
http://airsoft.cz/prislusenstvi/baterie-a-nabijecky

Jak se starat o brýle
Máte poškrábané brýle? Říkáte, že se vám takto sami poškrábaly? Blbost, špatně jste se o ně starali. Mrkněte na tento článek, ať několikrát do roka nemusím kupovat nové brýle pro 30 lidí. 
http://airsoft.cz/navody/jak-se-starat-o-bryle

 

Naši partneři