Novinky

21.09.2020 Pondělní kroužky Kytary začínají 5.10.2020!

Pondělní Kytara pokročilí a začátečníci začíná 5.10.2020. Děkujeme za pochopení.

18.09.2020 Mimořádná opatření COVID

Na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví platných ode dne 18. září 2020 od 0:00 hod. do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to ve všech vnitřních prostorech staveb s výjimkou žáků, studentů a pedagogických pracovníků v rámci vzdělávací aktivity, jejíž charakter neumožňuje nošení ochranného prostředku (zejm.tělocvik, zpěv, hra na dechové nástroje). Ing. Jana Adam zastupující ředitel DDM Písek

14.09.2020 Keramika začíná od 29.9.2020

POZOR! Kroužky KERAMIKY budou začínat až v týdnu od úterý 29. 9. z důvodu dokončování rekonstrukce keramické dílny. Děkujeme za pochopení.

Airsoft - Vietnam

20.04.2020
Výběr a koupě airosftové zbraně
Pokud během pllného domácího učení a plnění úkolů do školy přemýšlíte o nové zbrani, ulehčí vám možná výběr tento článek, kde naleznete základní dělení zbraní dle principu střelby a typu. Přesto mějte na paměti, že před koupí každé zbraně musíte její výběr konzultovat se mnou, zda se hodí na náš kroužek.  
http://airsoft.cz/navody/vyber-a-koupe-airsoftove-zbrane

Airsoft zbraně z bazaru
Pokud chcete ušetřit za koupi zbraně a vybrali jste si nějakou z bazaru nebo od kamaráda, snad vám to tento článek rozmluví a koupíte si raději novou. 
http://airsoft.cz/navody/airsoft-zbrane-z-bazaru

Baterie a nabíječky
Je to sice náročnější na pochopení, ale je to potřeba znát. Bez základní znalosti rozdělení a používání baterií si nemůžete pořídit elektrickou zbraň a myslet si, že jejím nákupem to končí. Baterie vám zbraň pohání a pokud přestane fungovat uprostřed akce, je to vaše chyba, protože jste jí nedopřáli důkladnou péči a zážitek ze hry pak mizí. 
http://airsoft.cz/prislusenstvi/baterie-a-nabijecky

Jak se starat o brýle
Máte poškrábané brýle? Říkáte, že se vám takto sami poškrábaly? Blbost, špatně jste se o ně starali. Mrkněte na tento článek, ať několikrát do roka nemusím kupovat nové brýle pro 30 lidí. 
http://airsoft.cz/navody/jak-se-starat-o-bryle

 

Naši partneři