27.08.2019 Krejčovský atelier

Naučte se šít na šicím stroji! Můžete začít právě u nás!! Získání zkušeností a zručnosti při šití na šlapacím i elektrickém šicím stroji. Můžete si ušít originální dekorace do bytu např. technikou PATCHWORKU nebo různé módní oděvní doplňky.

27.08.2019 GRAMAL - graficko-malovací klub

Nenechte si ujít zbrusu nový kroužek! Ruční grafické techniky - linoryt, papíroryt, suchá jehla, monotyp. Jejich využití při potisku různých materiálů - výroba přáníček, pozvánek, sešitů, potisk textilu - triček, oděvních doplňků, výroba dárků.... Kombinace grafiky a malování na textil, porcelán, sklo, enkaustika. Experimentování s materiály, co všechno lze otisknout potisknout..........

ZEMĚ SNŮ - výstava výtvarných prací

Výstava výtvarných prací dětí z kreativního kroužku a z kroužku výtvarky. Vystoupení kroužku Zhecu-taneční hry "V peřině".

Kód 182612
Název ZEMĚ SNŮ - výstava výtvarných prací