Novinky

11.09.2018 JAZYKOVÉ KURZY PRO SENIORY A VNOUČATA

POZOR!! V říjnu 2018 začíná další kolo JAZYKOVÝCH KURZŮ PRO SENIORY A VNOUČATA. Jedná se o kurz složený z 10 lekcí po 1 hodině. Výuka 1x týdně. Kurz je financován z prostředků Jihočeského kraje a pro účastníky je zdarma! Letos budou kurzy nově probíhat nejen v DDM, ale i na ZŠ J. K. Tyla. Obě generace si zde mohou osvojit některé jazykové návyky a naučit se základní slovní zásobu ke zvládnutí běžných situací v cizině, ale také touto formou nabízíme smysluplné trávení volného času a posílení vztahu mezi prarodiči a jejich vnoučaty. Výuka probíhá zábavnou, hravou formou za použití obrázků, písniček a skupinových aktivit. Novinkou je možnost využití tabletů pro zpestření výuky. Přihlášky jsou k dispozici v DDM na recepci nebo na internetových stránkách www.ddmpisek.cz v sekci kroužky ke stažení, na ZŠ J. K. Tyla. Kontaktní osoba: Marie Petrová Tel.: 778 412 496 E-mail: petrova@ddmpisek.cz

Jarní příměstský tábor Technika mě baví

Technika není žádná věda a u nás si to můžeš zkusit na vlastní kůži. Tábor je zaměřený na zručnost a technické dovednosti - děti se seznámí nejen s ručními pracemi se dřevem, s instalérskými pracemi, s plastikovými a leteckými modely, z nichž si jeden i vyrobí, ale i s moderní technikou jako je 3D tiskárna a plotr.

V ceně tábora je stravování (svačiny a obědy), pitný režim a veškerý materiál a vybavení.

Projekt "Příměstský technický tábor (Technika mě baví)" je realizován za finanční podpory Jihočeského kraje v rámci Dotačního programu Podpora technického vzdělávání.

Kód 171901
Název Jarní příměstský tábor Technika mě baví
Termín konání 26.02.2018 08:30 - 02.03.2018 16:00
Místo konání Písek, Švantlova 2394
Hlavní vedoucí Milan Malík
Věková skupina 10-15 let
V ceně zahrnuto Stravování,pitný režim,materiál,vybavení
Cena 1000,- Kč

Naši partneři