Novinky

07.11.2019 Divadelní kroužek odpadá...

Ve středu 13.11. odpadá Divadelní kroužek, náhradní bude v pátek 15.11. ve 14.30 hodin.

04.11.2019 Odpadá kroužek Šikovné ruce

V pátek 8.11.2019 se nekoná kroužek Šikovné ruce.

30.09.2019 Pěvecký sbor Karolíny Vanišové

Zbrusu nový pěvecký sbor pro děti a teenagery.. Neváhejte, nuda to rozhodně nebude!!! Nový pěvecký sbor určený pro zájemce od 10 do 15 let. Sbor se zaměří na populární hudbu a další moderní a současné žánry. Karolína Vanišová, která tento sbor povede je mladá, plná energie, má hudební, pěvecké i pedagogické zkušenosti především z folklórního souboru Písečánek.

MŠMT Soutěže pro školy

Přihlašování na soutěže MŠMT probíhá pomocí online přihlášky. Přihlašovat žáky však mohou pouze garanti školních kol jednotlivých soutěží.
Přihlášky najdete v sekci Online přihlášky.

V podstránce Ke stažení najdete propozice soutěží, pozvánky, přihlášky a aktuální výsledkové listiny.

Výsledkové listiny z minulých ročníků jsou v podstránce Archiv, jednotlivé roky jsou zabaleny do RAR archivů, pro jejich rozbalení použijte např. WinRAR archiver.

Zadání a řešení okresních kol bývají dostupná cca po 14 dnech na webových stránkách soutěží.

Přesné definice kategorií naleznete v propozicích jednotlivých soutěží a na jejich webových stránkách.

 
 
 
Název  kategorie datum OK místo zodpovědná osoba
Předmětové soutěže        
Biologická olympiáda C   DDM Písek Lucie Predajňová
Biologická olympiáda D   DDM Písek Lucie Predajňová
Dějepisná olympiáda 8. a 9. třída   Aula ZŠ E. Beneše Lucie Predajňová
Fyzikální olympiáda E a F   DDM Písek Lucie Predajňová
Chemická olympiáda D   Gymnázium Písek Lucie Predajňová
Matematická olympiáda Z5 a Z9   ZŠ T. Šobra Písek Lucie Predajňová
Matematická olympiáda Z6, Z7, Z8   ZŠ T. Šobra Písek Lucie Predajňová
Matematický klokan       Karel Červenka
Olympiáda v českém jazyce OČJ I.   Aula ZŠ E. Beneše Lucie Predajňová
Olympiáda v českém jazyce OČJ II.   DDM Písek Lucie Predajňová
Pythagoriáda 5.-8. třída   ZŠ T. Šobra Písek Lucie Predajňová
Soutěž v německém jazyce IA, IB, IIA, III A   DDM Písek Lucie Predajňová
Soutěž v anglickém jazyce IA, IB   DDM Písek Lucie Predajňová
Soutěž v anglickém jazyce IIA, IIB   DDM Písek Lucie Predajňová
Soutěž v anglickém jazyce IIIA   DDM Písek Lucie Predajňová
Zeměpisná olympiáda A, B, C, D   ZŠ J. K. Tyla Lucie Predajňová
         
Umělecké soutěže        
Přehlídka dětských recitátorů I.,II.,III.,IV.   Centrum kultury-loutkový s. Marie Petrová
Jihočeský zvonek OK I., II., III., IV.   DDM Písek Marie Petrová
Sportovní soutěže        
OF  ve florbale dívek - ve spolupráci s AŠSK III.   Oblouková hala Písek Lucie Predajňová
OFve florbale chlapců - ve spolupráci s AŠSK IV.   Oblouková hala Písek Lucie Predajňová
OF v házené dívek a chlapců IV.   Oblouková hala Písek Lucie Predajňová
OF ve florbale dívek IV., V.   Oblouková hala Písek Lucie Predajňová
OF ve florbale chlapců V.   Oblouková hala Písek Lucie Predajňová      
OF ve florbale chlapců V.   Oblouková hala Písek Lucie Predajňová
         
OF v minikopané chlapců a dívek IV.   Oblouková hala Písek Lucie Predajňová
OF v basketbale dívek a chlapců IV.   Sportovní hala Písek Lucie Predajňová
OF ve vybíjené dívek II.   ZS J.Husa Písek Lucie Predajňová
OF ve vybíjené - otevřená k. CH+D II.   ZŠ J.Husa Písek Lucie Predajňová
OF ve volejbale dívek a chlapců IV.   Gymnázium Písek Lucie Predajňová
Atletický trojboj - smíšená družstva II.  
Atletický stadion Písek
Lucie Predajňová
OF ve fotbale V.   FC Písek Lucie Predajňová
OF v minikopané McDonaldsCup 2. - 3. třída   FC Písek Lucie Predajňová
OF v minikopané McDonaldsCup
4. - 5. třída   FC Písek Lucie Predajňová
Štafetový pohár - spolupráce s ČAS a AŠSK I., II.  
Atletický stadion Písek
Lucie Predajňová
Dopravní soutěž mladých cyklistů     Atletický stadion Písek Karel Červenka
Pohár rozhlasu III., IV.   Atletický stadion Písek Lucie Predajňová      
Atletický trojboj II.   Atletický stadion Písek Lucie Predajňová
OF ve florbale smíšených družstev II.   ZŠ E. Beneše Písek Lucie Predajňová

Soutěže pro školská zařízení jsou jako grantový projekt realizovány ve školním roce 2019/2020 s finanční účastí Jihočeského kraje.

 

Naši partneři